O akci

Zjisti více.

Harmonogram

Podívej se na časový pořad.

Výsledky

Zjisti výsledky a pořadí.

Partneři

A kdo akci podpořil?

JÄKLÁCKÁ HODINOVKA UBĚHNI NEJVÍC!

Jäklacká hodinovka je naše tradiční akce, v roce 2018 se již konal neuvěřitelný 34. ročník tohoto závodu. Vždy se konala na karvinském stadionu TJ Jäkl Karviná i v situaci, když už škvára nebyla způsobilá k závodění a závodníci spíše než po dráze se pohybovali v bahně…

Od roku 2014, když jsme byli nuceni opustit náš stadion, se po domluvě s atletickým oddílem Slavie Havířov se hodinovka konala na dráze v Havířově. Běžci i nadále kroužili na jubilejním 30. ročníku nyní už na tartanovém oválu AO SLAVIA v Havířově (nová atletická dráha v Karviné je totiž stále v nedohlednu…). Jednoznačně vyšší úroveň jubilea zajistila moderní technika a v celé historii karvinské hodinovky jsme poprvé díky čipové technologii a firmě ON LINE SYSTÉM s.r.o. z Ostravy mohli všem běžcům garantovat správnost dosažených výkonů!! A také podstatně rychleji vyhodnotit vítěze a celý závod.

Další změna přišla v roce 2018, když jsme se rozhodli tomuto tradičnímu závodu dát netradiční kabát. Jäklacká hodinovka se vrátila do Karviné, ale ne na stadion, ale na okruh v parku B. Němcové. Zkusili jsme to, abychom tento závod vrátili do našeho města a abychom přilákali další závodníky, kterých bohužel každým rokem malinko ubývá. Doufáme, že tento závod se podaří udržet a přizpůsobit požadavkům dnešní běžecké veřejnosti.

stažený soubor
stažený soubor
logo_nadaceokd
stažený soubor
Logo města
Oddílové logo
aSPRÁVNÉ LOGO 2
stažený soubor
stažený soubor
stažený soubor