O akci

Zjisti více.

Harmonogram

Podívej se na časový pořad.

Výsledky

Zjisti výsledky a pořadí.

Partneři

A kdo akci podpořil?

VEŘEJNÝ PŘEBOR MĚSTA KARVINÉ

1. veřejný přebor města Karviné se zrodil v rámci městských projektů Cesta k městu v roce 2016. Je to prima akce pro každého, malého, velkého, atleta, neatleta, kdo příjde a chce do toho jít s náma, toho bereme. V roce 2018 organizujeme již 3. ročník této skvělé akce.

Veřejné přebory města Karviné organizujeme na oválu ZŠ Borovského. Jedná se o veřejné závody pro každého, nemusí být z tebe nutně atlet. Hlavní tady je užít si zábavné odpoledne Závodí se v takzvaném čtyřboji – běh na 60 m nebo 100 m u starších závodníků, 300 m nebo 1000 m, skok daleký pro všechny kategorie a hod míčkem nebo vrh koulí.

Poté co se všichni závodníci dostaví na prezenci, kde obdrží své startovní číslo, závod může začít. Můžeš se zúčastnit i jednotlivých disciplín, nicméně čtyřboj je mnohem zábavnější! Akorát koulaři mají jiný názor a my stále nevíme proč…

Jelikož nás všechny baví štafety a mimochodem, abych dali prostor rozhodčím na vyhodnocení závodů, ale pšššt, to je tajemství… Po skončení čtyřboje si prostě nějakou tu štafetku, abychom byli happy, přihodíme a je to fajn. No a na závěr, když už rozhodčí zpracují konečně ty výsledky, sakra práce, všichni a hlavně ti nejlepší obdrží odměny, diplomy a poháry. Ale hromadu cen máme pro každého, kdo dorazí.

stažený soubor
stažený soubor
logo_nadaceokd
stažený soubor
oddilove_logo
Logo města
stažený soubor
aSPRÁVNÉ LOGO 2
stažený soubor
stažený soubor